Csütörtök, 2024-04-25, 3:00 AM Üdvözöllek Vendég


Riofire

Főoldal | Regisztráció | Belépés | RSS
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Fórum » Szerepjáték » Fórum » Probléma és ötletek! (.)
Probléma és ötletek!
KyokoDátum: Szombat, 2011-03-12, 7:28 PM | Üzenet # 1
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 44
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Ide leírhatjátok a problémáitokat és az ötleteiteket is.

A problémákat megoldjuk,
Az ötleteket megvalósítjuk!^^

Ajánlhatsz szörnyeket vagy bármi mást.Kérheted ,hogy jobban kifejtsek néhány cikket, meg ehhez hasonlók. smile

Csatolmányok: 7131751.jpg (32.9 Kb)
 
DarronDátum: Hétfő, 2011-04-04, 5:23 PM | Üzenet # 2
Őrmester
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 31
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Na szóval az ötletem hogy azon események után kezdjük ujra a történetet amit mi végig éltünk csak egy 50éves idöugrással, és igen új karikkal ha csak nemakarsz egy vénemberrel lenni xd

Tehát:
50év telt el a nagy démon háboru óta. A dolgok jól haladnak, a démonok visszább huzodtak igy jópár keleti terület ismét benépesült. Azt a néhány harcost akik régen megjelentek majd a mélypontról a gyözelem felé vezették az országokat márra hösként tisztelik, ám többségük már nem él vagy eltünt. Az orszáok kapcsolata megromlott, míg az országok helyzette egyre rosszabbá vállik. A törpe királyságban az új király miatt kitört a polgár háboru, míg délen megjelent egy orknak nevezett faj akik heves és kitartó harcmodoruk, na meg számbeli fölényük miatt márra a gyíkok országának felét a kezében tartja. Az emberek országának királya még csak egy kölyök igy tétovázik az országok megsegitésében. Eközben kelet sem nyugszik, a démonok 50év alatt ujra szervezödtek és ismét megkezdödtek a támadások. Az egész kontinensen dulnak a háboruk, valakinek tennie kell valamit, valakinek

Naggyából valami ilyesmire gondoltam. szerintem igy dinamikusabb lenne ha már ujra kezdjük ^^

 
KyokoDátum: Kedd, 2011-04-05, 7:45 PM | Üzenet # 3
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 44
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Én támogatom az ötleted! dry
 
Natharn_ElygenDátum: Vasárnap, 2011-04-17, 1:37 PM | Üzenet # 4
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 2
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Szia!

Én hogy itt ne reklámozzak, csak annyit írok, hogy az egyik fantasy honlapról vagyok. Természetesen admin. v A nevem alapján talán ebből van aki talán rá is tud jönni.
Ezen felül, nekem van egy remek ötletem, és egy jó hírem is Kyoko számára. wink Mégpedig az, hogy értek az ucoz használatához. Legalábbis az alapokat vágom. Ez lenne a jó hír.
Így az elején egy kis segítségként, hogy a kép amit ide betettél, annak van egy kódja, itt jelen esetben a $IMAGE1$ lenne az. Ezt ha beírod, akkor meg is jeleníti a képet... wink

Az ötletet pedig később írom le, mert még át kell néznem az oldalt. tongue

Hozzáadva (2011-04-17, 1:37 PM)
---------------------------------------------

Quote
És aki tudja hogyan lehet az ucoz.hu oldalakkal bánni az feltétlenül írjon rám a chaten, vendégkönyvben vagy a kapcsolatnál.Nagy segítség lenne mert én elég szerencsétlen vagyok ennek a szerkesztőjéhez...^^""

Erre lenne az ötletem/ajánlatom (ahogy tetszik), hogy mivel újat kezdtél és még nagyon az elején vagy, nekem meg pont ilyen oldalon van a honlapom, és a fantasy oldalamat át akarom rakni az új honlapomra... így ha érdekel, akkor együtt összehozhatnánk a kettő fantasy honlapot, hogy az új honlapra fel tudjuk tenni a fantasy témát is. Igaz a honlapon jó sok más téma is szerepel, de nekem már van rá egy remek ötletem, hogy hogyan is tudnánk összehozni. Minden mást ami itt az oldaladon megtalálható át tehetnéd/teheted, mert pont olyan ami bele fér a honlap témái közé.

És valahol olvastam, hogy nincsen sok időd az oldalra (ha jól emlékszem). Én vállalnám az admin felület kezelését (mert már amúgy is vágom)... Természetesen te is admin lennél... Ha érdekel, akkor a többit megbeszélhetnénk.

Ezzel nem csak te, hanem én is jól járnék, mert én már értek ehhez a honlapszerkesztőhöz, meg amúgy is elkelne aki segít a honlapon (persze neked elég lenne a fantasy-val, meg a többi más témával foglalkozni, mint amik már itt fent vannak...

Remélem jól megfontolod, mert nem könnyű igazán jó honlapot szerkeszteni, de itt gyorsabban menne, mert más is könnyebben tud segíteni az oldal fejlesztésében...

 
KyokoDátum: Vasárnap, 2011-05-01, 9:58 PM | Üzenet # 5
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 44
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Fontolóra veszem amit mondasz Natharn. Esetleg e-mail vagy msn címet kaphatok ,hogy ezt jobban meg tudjuk beszélni?
 
Natharn_ElygenDátum: Vasárnap, 2011-06-19, 9:21 PM | Üzenet # 6
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 2
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Igen. persze hogy adok.
Nagyon jó lenne Darronnak és Gazarinnak is. Mármint ha beleegyezel, akkor minden jöhet amit csak akartok... Ide írom, mert többiek is felvehetnek ha gondolják.

MSN: imris90@windowslive.com

Üdv Natharn!

Hozzáadva (2011-06-19, 9:21 PM)
---------------------------------------------
Nem akarom nagyon sürgetni a dolgot, de most jutott eszembe, hogy jó lenne mihamarabb eldönteni, hogy össze fogunk-e, mert akkor később nehezebb lesz a dolgot megoldani (persze csak ha beleegyeztek).
De mindenképpen érdemes lenne együtt csinálni, mert akkor gyorsabban mennének a dolgok, mivel itt sem nagy a nyüzsgés, meg felém sem...

Különben írtam egy üzenetet Kyoko.

 
KyokoDátum: Vasárnap, 2011-07-31, 7:53 PM | Üzenet # 7
Őtábornoksága
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 44
Hírnév: 0
Állapot: Offline
http://m.blog.hu/ap/apafia/image/R%C3%A9szeg.jpg

Aki nevetni akar egy jót ,az nézze meg a képet.Xd wink
 
Fórum » Szerepjáték » Fórum » Probléma és ötletek! (.)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: